Pani Anna Topolska przewodzi zespołowi pielęgniarskiemu naszej przychodni. Doświadczona, konkretna i uśmiechnięta otacza pacjentów od lat opieką na najwyższym poziomie.

Pani Aleksandra Ignatowicz zajmuje się w Przychodni Lekarz Domowy Sczepieniami. W Przychodni Lekarz Domowy możliwe jest wykonanie wszystkich obowiązkowych i zalecanych szczepień zawartych w Programie Szczepień Ochronnych jak również i dodatkowych szczepień np. przeciw chorobom tropikalnym. W przychodni udzielamy szczegółowych porad dotyczących szczepień zalecanych podczas wyjazdów zagraniczncyh.

Personel pielęgniarski Przychodni Lekarz Domowy cechuje profesjonalizm i uprzejmość względem Pacjentów. Opiekują się Państwem:

  • Cecylia Herbut – Kozioł
  • Joanna Marciniak
  • Jadwiga Małecka
  • Kinga Jurkowska

Położne środowiskowe Przychodni Lekarz Domowy otaczają troską przyszłe mamy i ich pociechy. Polecamy skorzystanie z usług Pani Doroty Balińskiej i Pani Edyty Werens

Stanisława Kuczyńska-Drozd, nasza technik radiologii jest zdecydowanie najbardziej wyjątkowym fotografem w mieście. Z nią podczas prześwietlenia poczują się Państwo jak profesjonalnej sesji 🙂

Pracownice rejestracji Przychodni Lekarz Domowy to Katarzyna Buganik, Klaudia Topolska, Paula Topolska, Krystyna Szymańska. Dokładają one wszelkich starań aby sprawnie zapisywać Państwa na wizytę u lekarza rodzinnego, oraz do specjalistów. Od lat pracujemy nad tym, aby wizyty u naszych lekarzy przebiegały zgodnie z zaplanowanym grafikiem godzinowym tak, aby Państwo nie musieli spędzać czasu na niepotrzebnym oczekiwaniu w kolejce na wizytę. W tym celu w przychodni Lekarz Domowy stosowany jest elektroniczny system kolejki wizyt.