Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Przez rok studiowałam na Ruprecht-Karls-Universität w Heidelbergu w ramach programu Erasmus. Ukończyłam Podyplomowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski.

UWAGA: Od kwietnia 2019 REJESTRACJA TELEFONICZNA TEL. 736 080 031

Dotychczas pracowałam m.in. w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Stroniu Śląskim, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kłodzku oraz w prywatnym gabinecie. Aktualnie jestem zatrudniona w wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddawałam superwizji u superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem.
Pomagałam osobom znajdującym się w sytuacji kryzysowej, m.in. ofiarom przemocy, osobom przeżywającymi stany lękowe, depresyjne, dolegliwości o podłożu psychosomatycznym i doświadczającym trudności w relacjach interpersonalnych. Pracowałam ze sprawcami przemocy i z osobami borykającym się z problemami z alkoholem.
Mój styl pracy opiera się na podejściu Ericksonowskim. To oznacza, że nastawiam się na wywoływanie zmiany przez uruchomienie zasobów tkwiących w kliencie, wspólnie rozpoznajemy jego ograniczenia, zmiany wprowadzamy niewielkimi krokami. Jestem przekonana, że każda osoba jest niepowtarzalna, a na efektywności terapii wpływa dostosowanie strategii postępowania do specyfiki problemu. W swojej pracy łączę elementy innych nurtów terapii.

...czytaj dalej

Zapraszam na konsultację, jeśli:
– szukasz wsparcia emocjonalnego
– przeżywasz kryzys
– przeżywasz żałobę lub żal po stracie (np. rozstanie, utrata pracy)
– nie radzisz sobie ze stresem
– cierpisz na depresję lub lęki
– przeżywasz trudności partnerskie lub rodzinne
– doświadczasz problemów seksualnych
– stosujesz przemoc lub jej doświadczasz
– masz niskie poczucie własnej wartości
– kontakty z innymi sprawiają Ci trudność
– chcesz zrozumieć siebie i żyć bardziej świadomie

serdecznie zapraszam,
Ewa Walorska

Cennik Usług

Konsultacja – 100zł (50 minut)

Sesja rodzinna  – 150 zł (90 minut)

REJESTRACJA TELEFONICZNA TEL. 736 080 031

Umów wizytę u tego specjalisty

Rejestracja telefoniczna: 75 640 41 00 / 75 640 41 01 Bolesławiec, ul. Dolne Młyny 21a