Jestem psychologiem o specjalności klinicznej oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam roczny podyplomowy Kurs Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. W celu podnoszenia swoich kompetencji biorę udział w różnych szkoleniach i warsztatach m.in. Wprowadzenie do terapii akceptacji i zaangażowania, Wczesna interwencja terapeutyczna czy szkolenie z zakresu terapii Gestalt.

Doświadczenie zawodowe:

– Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz prywatny gabinet.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, z osobami psychotycznymi oraz ich rodzinami i bliskimi. Z osobami doświadczającymi trudności w funkcjonowaniu społecznym, w pracy, w relacjach z innymi osobami, przeżywającymi różnego rodzaju kryzysy życiowe, cierpiącymi z powodu zaburzeń depresyjnych, emocjonalnych, lękowych. W mojej pracy najbliższy jest mi nurt psychodynamiczny. Korzystam również z innych podejść terapeutycznych w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

...czytaj dalej

Obszary pomocy:

– zaburzenia nastroju

– zaburzenia depresyjne

– zaburzenia lękowe

– kryzysy życiowe (choroba, rozwód, strata bliskiej osoby, poronienie)

– kryzysy emocjonalne (utrata równowagi emocjonalnej)

– trudności w relacjach z innymi

– trudności w związkach

– sytuacje stresowe

– niskie poczucie własnej wartości

– poczucie bezradności, osamotnienia

 

Zapraszam na spotkanie

Edyta Różnicka

Cennik Usług

Informacja w Rejestracji

Umów wizytę u tego specjalisty

Rejestracja telefoniczna: 75 640 41 00 / 75 640 41 01 Bolesławiec, ul. Dolne Młyny 21a

Bolesławiec, ul. Dolne Młyny 21a