Lekarz medycyny Paweł Bobik to specjalista urolog – ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1995 roku. Egzamin specjalizacyjny z urologii organizowany wspólnie przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne i Polskie Towarzystwo Urologiczne zdał w 2011 uzyskując tytuł specjalisty urologa (FEBU). Dyplom jest ważny i honorowany w całej Unii Europejskiej. Obecnie jest w trakcie przewodu doktorskiego na temat: „Ocena skuteczności zaopatrzenia loży po wyłuszczonym guzie nerki przy użyciu płatka tłuszczowego i szwu w kształcie litery W” , której promotorem jest prof. dr hab. Wojciech Witkiewicz.
Od 2005 doktor Bobik pracuje na Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, którym kieruje Konsultant Wojewódzki ds. Urologii dr n. med. Jerzy Sokołowski. Na oddziale wykonuje się pełen zakres zabiegów urologicznych zarówno „ otwartych ‘’ jak i endoskopowych jak również przy użyciu pierwszego i jak dotychczas jedynego w Polsce robota da Vinci.

...czytaj dalej

W zakresie poradni urologicznej dr Paweł Bobik zajmuje sie leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego u mężczyzn i moczowego u kobiet:
– stulejka, krótkie wędzidełko, wodniak jądra;
– łagodny rozrost stercza (prostaty), rak stercza (prostaty);
– zaburzenia wzwodu prącia;
– kamica układu moczowego;
– nietrzymanie moczu u kobiet;
– guzy pęcherza moczowego.

Cennik Usług

Konsultacja – 150zł (w tym USG)

Umów wizytę u tego specjalisty

Rejestracja telefoniczna: 75 640 41 00 / 75 640 41 01 Bolesławiec, ul. Dolne Młyny 21a