Dr n. med. Norbert Zapotoczny ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu im. Piastów Śląskich w roku 2002. Po studiach odbył staż a następnie rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej WSS we Wrocławiu. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w roku 2011. W tym samym roku rozpoczął specjalizację z chirurgii naczyniowej, którą ukończył w roku 2015.  Uzyskał stopień naukowy doktora w roku 2015.

...czytaj dalej

W czasie swojej pracy brał udział w wielu badaniach klinicznych. Był także członkiem zespołu badaczy w dwóch zadaniach projektu “WROVASC” Zintegrowanego Centrum Medycyny Sercowo-Naczyniowej w ramach POIG.

 

Brał udział w międzynarodowych stażach i szkoleniach, m.in. staż w Oddziale Chirurgicznym Taipei Medical University na Taiwanie, szkolenie z zakresu wszczepiania ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA, kurs z zakresu otwartych i laparoskopowych technik w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii, kurs z zakresu laserowych operacji żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech, oraz kurs z zakresu zaawansowanych technik wewnątrznaczyniowych w dostępach dializacyjnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Patras, w Grecji.

 

Odbywał również szkolenia z zakresu ultrasonograficznych badań naczyniowych: w 2005 r. kurs Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych; w 2009 r. kurs doskonalący Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych; w 2012 r. kurs Diagnostyka dopplerowska naczyń nerkowych, nerki przeszczepionej i przetok dializacyjnych w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii.

 

W swojej codziennej praktyce klinicznej zajmuje się szerokim zakresem chirurgii ogólnej i naczyniowej, między innymi diagnostyką i leczeniem zwężeń tętnic kończyn oraz tętnic dogłowowych, tętniaków, żylaków (operacje klasyczne, wewnątrznaczyniowe laserowe, skleroterapia) oraz przetok dializacyjnych.

Jest współautorem prac z zakresu chirurgii naczyniowej, publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.

Cennik Usług

Prosimy o kontakt z rejestracją

Umów wizytę u tego specjalisty

Rejestracja telefoniczna: 75 640 41 00 / 75 640 41 01 Bolesławiec, ul. Dolne Młyny 21a